Vestuvės laive – įmanoma?

Norite, kad Jūsų vestuvių šventė būtų ypatinga? Tokiu atveju siūlome išbandyti vestuves laive. Kol vieniems tai skamba labai mistiškai, tuo tarpu kiti renkasi šią opciją, kadangi vestuvės yra viena gražiausių švenčių gyvenime, tad norisi, kad viskas iki mažiausių smulkmenų būtų taip, kaip reikia ir tuo pačiu, kad būtų kitaip nei pas daugelį.

Pirmiausia reikia rasti geriausius specialistus, kurie Jūsų svajones pavers realybe. Tam siūlome kreiptis į laivo-nuoma.lt specialistus. Jie dažniausiai ne tik nuomoja, tačiau ir padeda tinkamai pasiruošti šiai šventei, kurios metu svarbiausia, kad visos smulkmenos būtų tokios, kokios ir reikia.

Kur plauksime?

Pirmiausia reikia nuspręsti – kur plauksite. Baltijos jūra tikrai nėra vienintelė galimybė, tačiau ji dažniausiai pasirenkama dėl to, kad visai kitoks kvapas ir pojūtis būnant joje, nei pavyzdžiui, mariose.

Visada geriausia plaukimo maršrutą aptarti su kapitonu, kuris įvertinęs Jūsų asmeninius poreikius taip pat pateikia ir rekomendacijas.

Tiesa, dažniausiai asmeniniai planai yra sudaromi tik tokiu atveju, kai planuojama šventė. Kitais atvejais dažniausiai yra konkretus maršrutas, kurio ir yra laikomasi kelionės metu. Žinoma, visada galimos korekcijos.

Nuo puošybos iki maisto

Kad šventė tikrai bū9tų įspūdinga – taip pat reikia nepamiršti, kad laivą lygiai taip pat reikia papuošti. Dažniausiai tai daro patys rengėjai, tačiau visada galima tartis su nuomos paslaugas teikiančiais specialistais, kurie taip pat pasirūpintų ir atributika.

Galiausiai, šventės metu yra būtinas skanus maistas, kurio taip pat užsakymus galima daryti tariantis su laivo nuomos paslaugas teikiančiais specialistais. Tokiu atveju dažniausiai suderinti smulkmenas pavyks kur kas paprasčiau.

Ar oras gali sugadinti planus?

Gerai šventei tikrai nereikia labai įspūdingo oro. Dažnai reikia, kad bent jau nelytų. O jeigu ir lis siūlome nepamiršti, kad svarbiausia yra geros emocijos. Galiausiai, juk geru oru plaukti yra paprasta, įprasta. O kai oras kiek judresnis – nuotykių tik daugiau, o dėl to ir smagiau.

Daugiau apie vestuves laive siūlome skaityti čia: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/sventes/romantiska-vestuviu-puota/. Kuo daugiau žinosite – tuo ramesnis būsite, kad viskas taip, kaip Jums labiausiai reikia. Galiausiai siūlome klausti specialistų, kurie teikia tokio tipo paslaugas. Dažniausiai jų patirtis ir yra tai, ko reikia daugeliui.