Kosmetikos naujienos, kurios itin patiks makiažo mylėtojoms

Pasaulyje yra daugybė kosmetikos gamintojų, kurie kiekvieną dieną dirba tam, jog galėtų nustebinti ir padėti išspręsti kokią nors problemą savo klientams. Įvairiausios kosmetikos naujienos pasirodo kasdien – produktai tobulėja, inovatyvėja ir leidžia patirti bandymo, eksperimentų teikiamą džiaugsmą. Ypač tada, kai tie eksperimentai yra vykę.

Pristatome keletą kosmetikos naujienų, kurios gali jus sudominti, jeigu domitės makiažo tendencijomis:

Fenty Skin – Clean n Cookies molio kaukė su salicilo rūgštimi

Daininkės Rihannos kuriamas prekės ženklas „Fenty Skin“ visai neseniai papildė savo odos priežiūros produktų kolekciją nauja kosmetikos priemone – veido kauke. Veido kaukė yra valomosios paskirties, skirta mišriai ir riebiai odai, su moliu ir salicilo rūgštimi. Produktas pažada išvalyti odą ir tinkamai ja pasirūpinti.

Colourpop x Disney kolaboracija ir nauja dekoratyvinės kosmetikos kolekcija

Netikėta kolaboracija, kuomet bendradarbiauja kosmetikos prekės ženklas su animacinių (ir ne tik) filmų kūrėjais. Tačiau tokios kolaboracijos naudingos ne tik patiems prekės ženklams, bet ir mums, vartotojams. Šios kolaboracijos vaisius – labai miela ir vaikystę primenanti dekoratyvinės kosmetikos kolekcija, įkvėpta Winnie The Pooh personažo. Kolekciją sudaro visos reikalingiausios priemonės makiažui – nuo akių šešėlių paletės iki lūpdažio.

Kylie Skin by Kylie Jenner – trejetukas riebiai odai

Kylie Jenner ir jos prekės ženklas Kylie Skin, paleido naują trejetuką riebios odos savininkėms. Mini liniją sudaro prausiklis, veido kremas ir pleistriukai klijuoti ant spuogų. Pati kūrėja sako, kad toks rinkinys buvo labai pageidaujamas, o pamačiusi poreikį ji mielai užpildė spragą. Tiesa, daug merginų kosmetiką bijo bandyti dėl ne itin švarių ir kokybiškų sudėčių.

Naujas blakstienų tušas iš Lancome – Le 8 Hypnose  

Lancome blakstienų tušai yra mylimi ne tik paprastų merginų, bet ir pasaulinio lygio žvaigdžių. Prekės ženklas paleido naują produktą, kuris yra du viename – serumas ir blakstienų tušas, puoselėjantis ir dažantis blakstienas. Aštuonetukas pavadinime sufleruoja apie aštuonis ypatingus ir blakstienoms naudingus ingredientus, esančius produkto sudėtyje. Produktas taip pat vilioja savo originalia pakuote. Tiesa, tokių tušų-serumų viename prekyboje jau buvo iki šiol – tikimės, kad jie su kiekvienu nauju tik tobulės ir dar labiau puoselės blakstienas.