Pn. Rgp 19th, 2022

Kai pradedame galvoti apie vieną ar kitą daiktą, kurį žadame pirkti, pradedame ieškoti įvairių variantų, kurie labiausiai patiktų. Puiku, jeigu paieškos trunka neilgai ir  labai puikiai žinome, ko norime. Tačiau toks variantas būna ypač retai. Dažniausiai kuo daugiau ieškome, tuo daugiau matome pačių įvairiausių variantų, kurie yra vienas gražesnis už kitą ir tada tampa vis sunkiau išsirinkti sau patinkantį variantą. Kalbant apie papuošalus, o konkrečiau apie rankų darbo auskarus, tokia situacija būna beveik visada, nes jų unikalumas, išskirtinumas, gausa gali kelti didelį galvos skausmą. Tad, kad jums būtų paprasčiau juos išsirinkti, šis straipsnis kaip tik jums, nes jame pateiksime kelis patarimus, kurie leis išsirinkti norimus auskarus greičiau ir lengviau.

Proga, kuriai perkate rankų darbo auskarus

Renkantis rankų darbo auskarus tam tikrai progai galite grupę susiaurinti gan nemažai ir tai leis lengviau padaryti norimą sprendimą. Tad jei einate į prabangų pobūvį, tuomet reikėtų atmesti auskarus, kuriuose yra medžio motyvai, taip pat reikėtų atmesti ir mezginio motyvus. Geresnis variantas rinktis su blizgiais karoliukais, auskarų dydis taip pat galėtų būti didesnis. Jeigu auskarus norite išsirinkti laisvalaikiui, tuomet drąsiai galite rinktis iš įvairių karoliukų, jie gali būti su medžio motyvais. Jeigu laisvalaikis yra labai aktyvus, tuomet reikėtų rinktis mažesnius, kurie bus labiau prigludę prie ausies.

Amžiaus grupė

Renkantis auskarus reikėtų dėmesį atkreipti ir į amžiaus grupę. Kaip žinia, rankų darbo papuošalai gali būti sukurti tiek jauniems, tiek vyresniems, tad labai svarbu šias grupes atskirti. Aišku, jeigu tai auskarai yra perkami pasipuošti tam tikrai pateiktai vakarėlio temai, tuomet net ir vyresnio amžiaus žmonės gali rinktis labiau tinkančius auskarus vaikų grupei.

Derinimas prie kitų turimų papuošalų

Jeigu norite, kad rankų darbo auskarai būtų derinami prie kitų papuošalų, tad juos reikėtų derinti tarpusavyje. Galite atkreipti dėmesį į jų spalvas, formas, dydį ir panašiai. Tad taip nesunkiai galite susikurti kelis papuošalų komplektus, kurie galės būti derinami įvairioms progoms. O jei nenorėsite puoštis keliais skirtingais papuošalais, bus puiku, jeigu įsisegsite tik auskarus.

Norintiems išsiskirti

Kaip žinia, rankų darbo auskarai yra ir taip išskirtiniai, tačiau jei norite tikrai unikalaus akcento, kuris trauktų aplinkinių akį, rinkitės ryškesnių spalvų, įvairesnių formų, auskarai gali būti pagaminti ir iš keleto skirtingų medžiagų. Tad kreipkite dėmesį, į kuo įmantresnius ir tikai išskirtinius meno dirbinius.