Pokerio žaidimo nauda. Kuo šis žaidimas gali pagerinti Jūsų gyvenimą?

Ar kada nors susimąstėte, kodėl kai kuriems žmonėms taip gerai sekasi matematika? Pasirodo, atsakymas gali būti pokerio žaidimas. Nors daugumai žmonių pokeris asocijuojasi su azartiniais lošimais, šis žaidimas taip pat gali būti naudojamas kaip veiksminga priemonė aritmetiniam mąstymui lavinti ir padėti tobulinti sprendimų priėmimo įgūdžius gyvenime. Pažvelkime atidžiau, kaip tai įmanoma, pažadame, jog nustebsite.

Kaip pokeris lavina aritmetinį mąstymą

Pokeris yra neįtikėtinai sudėtingas žaidimas, kurį žaisdami žaidėjai turi atlikti daugybę skaičiavimų. Kiekvienoje pokerio partijoje yra keletas su matematika susijusių sąvokų – nuo banko šansų skaičiavimo iki jau išdalytų kortų sekimo. Todėl žaisdami pokerį žaidėjai turi pasitelkti savo aritmetinius įgūdžius, kad galėtų operatyviai priimti sprendimus ir išsiaiškinti, kaip geriausiai padidinti savo šansus laimėti. Ilgainiui tai padeda žaidėjams geriau suprasti matematines sąvokas ir taikyti jas realiuose scenarijuose tiek prie stalo, tiek gyvenime.

Ko moko pokeris?

Žaidžiant pokerį ne tik lavinamas aritmetinis mąstymas, bet ir išmokstama vertingų gyvenimo pamokų. Pavyzdžiui, žaidimas moko žaidėjus valdyti riziką ir atlygį, taip pat greitai ir tiksliai įvertinti situacijas. Jis taip pat skatina žaidėjus mąstyti nestandartiškai ir kūrybiškai spręsti problemas, užuot pasikliovus vien grubia jėga ar sėkme. Be to, žaidimas ugdo drausmę ir moko žaidėjus, kad kartais būtina rizikuoti, norint sėkmingai gyventi.

Asmenybės ir požiūrio formavimas

Be praktinių įgūdžių, pokeris taip pat daro teigiamą poveikį žaidėjų požiūriui ir asmenybei. Žaidimas skatina žaidėjus pasitikėti savo sprendimais, analitiškai mąstyti ir kontroliuoti savo emocijas. Jis moko žaidėjus, kad sėkmę lemia ne tik atsitiktinumas, bet ir gebėjimas tiksliai įvertinti situaciją ir priimti racionalius sprendimus.

Kas yra „Poker Face“ ?

Poker face ( Pokerio veidas liet. k.) – tai frazė, apibūdinanti pokerio žaidėjo gebėjimą žaidimo metu užmaskuoti savo emocijas ir ketinimus. Tai reiškia, kad reikia slėpti bet kokius užuominas arba fizinius požymius, galinčius išduoti, kokias kortas jis laiko ir kaip jaučiasi. Taip pat reikia kontroliuoti kūno kalbą ir veido išraišką, kad priešininkai negalėtų įgyti pranašumo prieš juos. Tai nesunkiai galime pritaikyti ir gyvenime. Pavyzdžiui, jei jūsų laukia svarbus pokalbis dėl darbo ir norite padaryti gerą pirmąjį įspūdį, svarbu pasitikėti savimi ir kontroliuoti savo emocijas. Tai padaryti jums gali padėti pokerio veidas.

Apskritai pokerio žaidimas turi daug naudos, kuri neapsiriboja vien pramoga. Rekomenduojame išmėginti ne tik žaidimą, tačiau perskaityti daug įdomių knygų apie pokerį. Naudingos literatūros apstu portale pokerioakademija.lt. Čia rasite ne tik knygų, tačiau ir naudingų patarimų.