Ar laikrodis gali tapti stiliaus detale, kuri pagyvins kiekvieno vyro įvaizdį?

Dažnai sakoma, kad laikrodis – vienas gražiausių, stilingiausių ir būtiniausių aksesuarų vyrams. Tiesą sakant, laikrodis gali ne tik skaičiuoti laiką, bet ir papuošti. Tačiau šiais laikais yra tūkstančiai laikrodžių pasirinkimų, todėl nenuostabu, kad išsirinkti gali būti sunku. Ir nors tiesa, kad vyrai turi ne vieną laikrodį, kiekvieną kartą nusprendus įsigyti kitą, tenka ilgai ieškoti, kad atsakytum į klausimą, kokio laikrodžio tau iš tiesų reikia? Su šia problema susidurs ne tik vyrai, bet ir dailiosios lyties atstovės, norinčios tokią dovaną padovanoti savo antrajai pusei – tėčiui, broliui ar draugui. Taigi, šį kartą nekantraujame pasidalinti keletu patarimų, kurie padės išsirinkti tobulą laikrodį.

Tenka išgirsti, kad laikrodis – vienas puošniausių vyriškų atributų

Neretai tenka išgirsti, kad laikrodis – vienas puošniausių vyriškų atributų, tačiau dažnai pamirštama, kad apyrankė – viena iš estetinį vaizdą kuriančių detalių. Taigi, belieka pridurti, kad jei jums tikrai svarbu rasti patį puošniausią laikrodį, apyrankėms turėtumėte skirti ypatingą dėmesį. Kuo rafinuotesnis ir kokybiškesnis, tuo patrauklesnis produktas atrodys.

Laikrodžio stilius taip pat yra svarbus akcentas, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis laikrodį. Vistik, populiariausi yra dviejų stilių – sportiniai ir klasikiniai laikrodžiai. Nenuostabu, kad šie yra populiariausios – įsigiję abiejų stilių laikrodžius tikrai rasite ką nors tinkančio bet kokiai progai. Klasikinio stiliaus laikrodžiai puikiai tiks verslo kelionėms, dalykiniams susitikimams, verslo susibūrimams, sportinio stiliaus laikrodžiai – kitoms progoms.

Nebijokite eksperimentuoti ir išsirinkite išskirtinį laikrodį

Beje, nebijokite eksperimentuoti: jei iki šiol pirkote tik klasikinius laikrodžius, kartu įsigykite ir sportišką detalę – toks laikrodis suteiks jaunystės, laisvės, originalumo. Ir atvirkščiai, jei pasirinkate tik sportinius laikrodžius, rinkitės klasikinius – detalę, kuri sukuria tvirto, herojiško ir prabangaus vyro įspūdį.

Laikrodžiai gali būti išskirtinė detalė, jei kone kasdien norisi susikurti vis kitokį įvaizdį, tačiau būtų klaidinga manyti, kad dėl įvairovės reikia jų įsigyti kuo daugiau. Nebūtinai – laikrodžių apyrankės atlieka ypač svarbų vaidmenį. Dažnai manoma, kad vyriški laikrodžiai visada turi būti prabangūs ir labai brangūs. Tiesą sakant, kai kuriuos brangius laikrodžius verta turėti, tačiau tikrai ne visi turėtų jiems išleisti daug pinigų – pigūs laikrodžiai puikiai tiks kasdieniams, neformaliems renginiams, vakarėliams.

Verta atkreipti dėmesį, kad turi reikšmės ir metų laikas, pavyzdžiui, perkant laikrodį rudenį ar žiemą, verta rinktis tamsų, madingą, klasikinio stiliaus, o pavasarį ir vasarą – rinktis ryškių ir stiprių spalvų laikrodį.