Kt. Lie 7th, 2022

Šiltuoju metų sezonu, kuomet norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, atsipūsti nuo kasdienybės, tam puikiai gali tikti lauko žaidimai. Tai puiki pramoga ne tik laiko praleidimui, bet puikus būdas dar smagiau praleisti įvairias šventes ir jas paįvairinti kitokiais žaidimais nei įprastai. Tad, kokie lauko žaidimai gali pasitarnauti kiekvienoje šventėje, aptarsime šiame straipsnyje.

Tinka visoms šventėms

Jeigu planuojate tikrai nemažą šventę ir joje dalyvaus įvairaus amžiaus žmonių grupės reikėtų rinktis tokius lauko žaidimus, kad jie būtų tinkami visiems. Aišku, galima tuos žaidimus išsirinkti kelis, kurie bus universalūs, o kurie bus tinkami labiau jaunimui. Taigi visoms amžiaus grupėms puikiai tiks žaidimas Jenga XXL. Tai daug jėgų nereikalaujantis žaidimas, tačiau jam reikia nemažai kantrybės ir atidumo. Tad jį puikiai galės žaisti visi, kas tik turės noro. Dar vienas žaidimas, kuris tiktų visiems dalyvaujantiems svečiams, būtų Žiedynės. Jo tikslas sumesti kuo daugiau žiedų ant strypų. Tad toks žaidimas puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Ir moterys, pasipuošusios su ilgomis vakarinėmis suknelėmis, nesunkiai galės prisitaikyti prie šio linksmo žaidimo. Dar viena idėja, kuri puikiai tiks jūsų šventei gali būti laivų mūšis. Nors tai dviejų žmonių žaidimas, bet puikiai gali tikti vakarėliui, kai norima pailsėti nuo šokių ar kitų vakarėlio linksmybių.

Kokios šventėms pravartu turėti lauko žaidimus?

Nustatytų švenčių, kuomet lauko žaidimai yra privalomi, nėra. Juos galima turėti bet kokioje šventėje, pradedant nuo vestuvių ir baigiant gimtadienio šventėmis. Kadangi platus žaidimų pasirinkimas gali leisti rinktis iš begalės variantų, tad jei yra ruošiama ir teminė šventė, lauko žaidimus puikiai galite prisiderinti prie ruošiamo susibūrimo.

Pirkti nereikia

Jeigu manote, kad lauko žaidimai gali būti panaudoti tik vieną kartą, tuomet juos geriau ne pirkti, o išsinuomoti. Lauko žaidimų nuoma leidžia rinktis iš gausybės pačių įvairiausių žaidimų, apie kuriuos net nebūtumėte pagalvoję. Kaip žinia, norint juos įsigyti, reikės sumokėti ne mažas sumas, o jeigu norite net ne vieno žaidimo, o keleto, tai gali kainuoti trečdalį nedidelės šventės. Tad nuomos paslaugos tokiai situacijai gali tikti puikiai. Dažniausiai nuomos punktai ima nustatytą sumą už parą, tad galėsite nuomotis tiek laiko, kiek jums reikės ir būsite tikri, kad tikrai nereikės permokėti didelių sumų. Kadangi internete nuomos žaidimų pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad galite rinktis iš gausybės pasiūlos. Tik jei ruošiatės šventę minėti šiltuoju metų laiku, kuomet švenčių įkarštis būna pačiame pike, tokiomis pramogomis verta pasirūpinti iš anksto, nes jos yra tikrai populiarios ir prieš šiltąjį sezoną, jos gali būti visos rezervuotos.