Žaislai vaikams – sukurkite tobulą vaikystę.

Žaislai vaikams – sukurkite tobulą vaikystę.

Kas gali būti tobuliau už vaikystę, pilną žaislų? Žaislai vaikams gali suteikti tiek daug džiaugsmo ir laimės, taip pat padėti jiems mokytis ir augti. Rinkoje yra daugybė įvairių žaislų vaikams, todėl gali būti sunku suprasti, kurie iš jų tinka jūsų vaikui. Tačiau nepamirškite, svarbiausia, kad jūsų vaikui patiktų žaisti su žaislais. Pateikiame keletą patarimų, kaip išrinkti puikų žaislą savo vaikui:

Patarimai kaip tinkamai pasirinkti žaislus:

 • Pagalvokite apie vaiko pomėgius – ką jis mėgsta veikti? Su kokiais daiktais jie mėgsta žaisti? Jei nesate tikri, paklauskite jų. Greičiausiai galės pasakyti kokių žaislų jie norėtų.
 • Atsižvelkite į vaiko amžių – skirtingi žaislai tinka skirtingoms amžiaus grupėms. Įsitikinkite, kad renkatės žaislą, atitinkantį jūsų vaiko amžių.
 • Pagalvokite apie žaislo saugumą – tai ypač svarbu, jei perkate naudotus žaislus. Įsitikinkite, kad nėra mažų dalių, kurios gali būti prarytos.
 • Patikrinkite žaislo kokybę. Įsitikinkite, kad nėra aštrių briaunų ar trapių dalių, kurios galėtų lengvai sulūžti.

Atsižvelgdami į šiuos patarimus, turėtumėte rasti savo vaikui tobulą žaislą. Tik nepamirškite smagiai praleisti laiką ir mėgautis stebėdami savo vaiką.

Populiariausi žaislų pasirinkimai šiais metais:

 • Elektriniai automobiliai vaikams bei radijo bangomis valdomi automobiliai
 • Lėlės ir lėlių namai mergaitėms.
 • Konstruktorių žaislai, pavyzdžiui, „Lego”.
 • Veiksmo figūrėlės iš filmukų.
 • Stalo žaidimai ir dėlionės
 • Lauko žaislai, pavyzdžiui, batutai ir sūpynės.

Dažniausiai daromos klaidos besirenkant žaislus:

 1. Neatsižvelgimas į vaiko amžių – tai viena dažniausių tėvų daromų klaidų. Įsitikinkite, kad renkatės vaiko amžių atitinkantį žaislą.
 2. Pigių žaislų pirkimas – atminkite, kad pigiau ne visada reiškia geriau. Rinkitės kokybišką žaislą, kuris ilgiau tarnaus ir bus malonesnis jūsų vaikui.
 3. Pamirštama apie saugumą – tai ypač svarbu, jei perkate naudotus žaislus. Įsitikinkite, kad žaisluose nėra mažų dalių, kurias galima praryti.

Perkant žaislus, rekomenduojame pasirinkti juos kuo įvairesnius, kad jūsų vaikas galėtų pramogauti. Žaislai gali paskatinti užsiimti fizine veikla, stiprinti loginį mąstymą bei koordinaciją, taip pat lavinti bendravimo įgūdžius.

Investuokite į vaikų ateitį, o užaugę jie Jums padėkos

Ačiū, kad skaitote! Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas. Jei turite klausimų ar komentarų, nedvejodami palikite atsiliepimą.